Hakkımızda

Hakkımızda

2005 yılında bir şahıs firması olarak kurulan, personel ve öğrenci taşımacılığında faaliyet gösteren firmamız, araç ve uzman kadro kapasitesini artırarak; 2017 yılında İlkemTürk TAŞIMACILIK VE TURİZM LTD.ŞTİ olarak ülkemizin önde gelen kurumsal şirketlerini hizmet portföyüne katarak büyümeye devam etmektedir.

İlkemTürk TURİZM günümüzde taşımacılık sektörü içerisinde personel taşımacılığı, öğrenci taşımacılığı, transfer, kongre & organizasyon taşımacılığı, turizm taşımacılığı, VIP ve protokol taşımacılığı, alanlarında müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermektedir. Sizlerden gelen tüm transfer ve taşımacılık taleplerini, öncelikle kaliteyi ve hizmeti ön planda tutarak gerçekleştirmekteyiz.

Vizyonumuz

Yeni fırsatlar yaratarak bulunduğu sektörde sürekli gelişen hizmetler ve yenilikler sunan sektöründe söz sahibi bir grup olmaktır. Gerek teknolojik değişim, bilgi ve donanım ile gerekse rekabete açık, uzman yenilikçi kadrolarımızla çalışanlarını taşıdığımız ve taşıyacak olduğumuz firmaların hiçbir koşulda zaman kaybına uğramadan sorun üreten değil sorunlara anında kesin çözüm getiren bir anlayışla hizmet vermek temel vizyonumuzdur..

Misyonumuz

İlkemTürk Personel ,öğrenci vip transfer taşımacılığındaki misyonu psikoteknik testlerinden başarıyla geçmiş ve karayolu kanun ve yönetmeliklerine uygun belgelere sahip, vizyonu yüksek kadrosuyla, yaptığı işin sorumluluğunu bilen modern, konforlu ve yüksek modelli araçlarıyla sektörünün lider markası olma yolunda ilerlemektir. İlkemTürk Turizm öğrenci taşımacılığındaki misyonu anne, baba ve sizler için çok değer verdiğimiz çocuklarımızın okul, dershane ve kreşlerine en güvenli konforlu şekilde evlerinden okullarına, okullarından evlerine güler yüzlü sürücü ve hosteslerimizle özen göstererek ulaştırmaktır..