Kalite Politikamız

İlkemTürk Turizm

Kalite Politikamız

home_energy_feature_1

Kalite Politikamız

Sektörümüzde kalite yönetim sistemi ile özdeşleşmiş bir firma olma hedefi doğrultusunda takım anlayışı ile çalışmak çalışanların memnuniyetine ve sürekli eğitimine önem vermek. Güvenilir bir firma olma yönünde olan firmamız; hedeflerine, yasal şartlara ve müşteri şartlarına uyarak verdiğimiz hizmeti sürekli iyileştirerek müşterilerimize güvenli, uygun maliyetli hizmet sunmak, kalite yönetim sistemi şartlarına uymak ve etkinliğini sürekli iyileştirmektir. Kadromuz; Deneyimli, güvenilir ve sistemli çalışarak yılların vermiş olduğu uzman birikim ve tecrübeyle her zaman daha iyisini yapmayı amaçlamıştır. Zamanınız bizim için kıymetlidir..

home_energy_feature_2

Müşteri Memnuniyeti

Araç bakımları ve temizliği periyodik olarak yapılmaktadır. Hizmet kapsamında kullanılan araçlarımız minibüs, midibüs ve otobüslerdir. Her türlü mesafeye, iş giriş ve çıkış saatlerinize cevap verebilmekteyiz. Personel taşımacılığında ilkemiz tam zamanında personeli işe yetiştirmek iş çıkışı ise evlerine zamanında ulaştırmaktır. Bir iş günü boyunca çalışan insanları çağın gerektirdiği konforda seyahat ettirerek evlerine güvenli bir şekilde teslim etmek işimizin en önemli parçasıdır.

home_energy_feature_3

Müşteri Odaklı Yaklaşım

İlkemTürk Turizm aslında kolay görünen fakat içeriğinde çok ince hayati detayların yer aldığı özen isteyen bir hizmet ağıdır. İlkemTürk, işin tüm detaylarına olan hakimiyeti ve güvenliğe gösterdiği özen ile öne çıkıyor. Sigortadan, konfora kadar çok geniş alanda müşterilerine memnun kalacakları bir hizmet sunar.