Kurumsal

İlkemTürk Turizm

Kurumsal Hzmetlerimiz

Küresel çapta bir hizmete imza atmak isteyen ve bu yönde kendisini daima geliştiren, eğiten, yenilikleri takip eden İlkemTürk olarak personel taşımacılığı ve diğer tüm hizmetlerinde müşteriyi esas alarak kaliteli, güvenli, konforlu bir yolculuk anlayışı sunar.

home_energy_feature_1

Hizmette Mükemmellik

İlkemTürk Turizm olarak başta Gebze olmak üzere Kocaeli ve İstanbul 'da personel servisi hizmeti veren, sorumluluk sahibi bir firmayız. Firmamızda çalışan tüm sürücülerimizi belirli standartlara göre belirleriz. Sunduğumuz hizmetlerde fark yaratmak öncelikli hedeflerimizdendir. Sürücünün İlkemTürk' ün hizmet anlayışını benimsemesi bizim için çok önemlidir. Yıllardır personel servisi alanında Kocaeli ve Marmara Bölgesinde önde gelen kurumlarına hizmet verirken kazandığımız tecrübeler, geleceğe daha cesur adımlar atmamızı sağlamakta ve bizleri yüreklendirmektedir.

home_energy_feature_2

Müşteri Memnuniyeti

Araç bakımları ve temizliği periyodik olarak yapılmaktadır. Hizmet kapsamında kullanılan araçlarımız minibüs, midibüs ve otobüslerdir. Her türlü mesafeye, iş giriş ve çıkış saatlerinize cevap verebilmekteyiz. Personel taşımacılığında ilkemiz tam zamanında personeli işe yetiştirmek iş çıkışı ise evlerine zamanında ulaştırmaktır. Bir iş günü boyunca çalışan insanları çağın gerektirdiği konforda seyahat ettirerek evlerine güvenli bir şekilde teslim etmek işimizin en önemli parçasıdır.

home_energy_feature_3

Müşteri Odaklı Yaklaşım

İlkemTürk Turizm aslında kolay görünen fakat içeriğinde çok ince hayati detayların yer aldığı özen isteyen bir hizmet ağıdır. İlkemTürk, işin tüm detaylarına olan hakimiyeti ve güvenliğe gösterdiği özen ile öne çıkıyor. Sigortadan, konfora kadar çok geniş alanda müşterilerine memnun kalacakları bir hizmet sunar.